Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparații tavan sala de clasă la Colegiul Agricol D.P. Barcianu - (Pav. 2 neretrocedat)
- Număr anunț
- DA41078064
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
- Furnizor / câștigător
- D.C. IZOCONSTRUCT SRL (CUI RO30527895)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.117,85 RON
- Valoare atribuită
- 21.117,85 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:50
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.117,85 RON
din 21.117,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro