Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bocanci de protectie fara bombeu, piele de bovina, O2 SRC
- Număr anunț
- DA41078055
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
- Furnizor / câștigător
- FASTER EXP SRL (CUI RO6887085)
- Cod CPV
- 18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.293 RON
- Valoare atribuită
- 4.293 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:50
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.293 RON
din 4.293 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro