Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de pază a obiectivelor ,bunurilor si valorilor,precum si consultanta!
- Număr anunț
- DA41077665
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr.6 Iacob Muresianu Brasov (CUI 29369201)
- Furnizor / câștigător
- HERA GUARD S.R.L. (CUI 52004960)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.988,80 RON
- Valoare atribuită
- 18.988,80 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:30
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.988,80 RON
din 18.988,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro