Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator WD 2 PLUS utilizare uscat-umed volum 12L vacuum 210mbar clasa L curatare manuala 1000W KAR

Număr anunț
DA41077618
Autoritate contractantă
GRADINITA P P LUMEA POVESTILOR (CUI 29444940)
Furnizor / câștigător
CORAGEO SRL (CUI RO9745964)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
31.08.2026 12:28
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.