Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de masa si cazare pentru grupul Simbol

Număr anunț
DA41077535
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU (CUI 27452660)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
31.08.2026 12:24
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.