Ofertă acceptată Cumpărare directă

Robinete RN1178/20.08.2026, RN1190/24.08.2026, RN1204/24.08.2026, RN1203/24.08.2026

Număr anunț
DA41077460
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
EUDIS SA (CUI RO7895515)
Cod CPV
42131230-7 · Vane glisante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.325 RON
Valoare atribuită
3.325 RON
Data publicării
31.08.2026 12:20
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.325 RON

din 3.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.