Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEMNE DE FOC ESENTA TARE

Număr anunț
DA41077014
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RADOIESTI DEAL (CUI 18990571)
Furnizor / câștigător
IN FOREST UP S.R.L. (CUI 48331254)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.200 RON
Valoare atribuită
27.200 RON
Data publicării
31.08.2026 11:59
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.200 RON

din 27.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.