Ofertă acceptată Cumpărare directă

Display - Tabla interactiva 65", multi touch LG 65TR3DK-B.MUEQ, Android 11

Număr anunț
DA41076569
Autoritate contractantă
SCOALA GIM SERBAN CIOCULESCU GAESTI (CUI 29144039)
Furnizor / câștigător
INMARK AV S.R.L. (CUI RO42094515)
Cod CPV
30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.132,22 RON
Valoare atribuită
4.132,22 RON
Data publicării
31.08.2026 11:39
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.132,22 RON

din 4.132,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.