Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)

Număr anunț
DA41076149
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASUTA DE TURTA DULCE (CUI 29446673)
Furnizor / câștigător
ECO NEUTRALIZARE GRINDASI SRL (CUI RO25328470)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
31.08.2026 11:16
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.