Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cititor carti de identitate AXAGON Smart Card CRE-SM3N, USB 2.0, ATM/CAC/ID/IC/SIS, negru
- Număr anunț
- DA41073721
- Autoritate contractantă
- Unitatea Administrativ Teritoriala (UAT) Orasul Jibou (CUI 4494926)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 644,54 RON
- Valoare atribuită
- 644,54 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:00
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
644,54 RON
din 644,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro