Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii grup sanitar

Număr anunț
DA41073378
Autoritate contractantă
Comuna Sovarna (Consiliul Local Sovarna) (CUI 4484442)
Furnizor / câștigător
TRUST EUROINFINIT SRL (CUI 25637581)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.608,14 RON
Valoare atribuită
20.608,14 RON
Data publicării
31.08.2026 08:28
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.608,14 RON

din 20.608,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.