Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator fara sac ROWENTA Silence Force Cyclonic RO7961EA, 2.5l, 500W, 59dB, negru-verde
- Număr anunț
- DA41072907
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR SLAVESCU (CUI 5010188)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.156,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.156,95 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 20:14
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.156,95 RON
din 1.156,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro