Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de adunare, incarcare, transport si preluare a pamantului cu pietris

Număr anunț
DA41072476
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
Furnizor / câștigător
TRACOS SRL (CUI 1208787)
Cod CPV
90511300-5 · Servicii de colectare a deseurilor dispersate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268.380 RON
Valoare atribuită
268.380 RON
Data publicării
28.08.2026 14:47
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268.380 RON

din 268.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.