Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE PT CURATENIE 2

Număr anunț
DA41070730
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VLADIMIRESCU (CUI 29013939)
Furnizor / câștigător
PICĂ GRUP SRL (CUI RO25271340)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.528,92 RON
Valoare atribuită
16.528,92 RON
Data publicării
28.08.2026 12:07
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.528,92 RON

din 16.528,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.