Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente
- Număr anunț
- DA41068956
- Autoritate contractantă
- Colegiul Ecomonic "Delta Dunarii" Tulcea (CUI 3721966)
- Furnizor / câștigător
- MARIX SRL (CUI RO13950371)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296.560,06 RON
- Valoare atribuită
- 296.560,06 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:23
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
296.560,06 RON
din 296.560,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro