Ofertă acceptată
Cumpărare directă
D282/AB - Laptopuri pentru Directia INFO Stiri - 4 buc.
- Număr anunț
- DA41061662
- Autoritate contractantă
- R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
- Furnizor / câștigător
- ALIVE DEALS SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO41475236)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.792 RON
- Valoare atribuită
- 9.792 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:53
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.792 RON
din 9.792 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro