Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosop maini Matic universal 120059 1 strat 280 m
- Număr anunț
- DA41059324
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- PCS PROFESSIONAL CLEANING SERVICES S.R.L (CUI 15559184)
- Cod CPV
- 33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.423,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.423,80 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:28
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.423,80 RON
din 4.423,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro