Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service/ calibrare Alcotest Drager periodica

Număr anunț
DA41059191
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
SAFETY GROUP SRL (CUI RO22589145)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,80 RON
Valoare atribuită
282,80 RON
Data publicării
27.08.2026 08:12
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,80 RON

din 282,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.