Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE 310

Număr anunț
DA41079700
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
RESONANCE DISTRIBUTION SRL (CUI RO25323457)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,46 RON
Valoare atribuită
411,46 RON
Data publicării
31.08.2026 14:16
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,46 RON

din 411,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.