Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie - SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 VIISOARA, STRUCTURA A LTS

Număr anunț
DA41079668
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII (CUI 22122602)
Furnizor / câștigător
S.C. MATVAS-SIUCA SRL-D (CUI RO34078896)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.297,50 RON
Valoare atribuită
5.297,50 RON
Data publicării
31.08.2026 14:13
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.297,50 RON

din 5.297,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.