Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INSPECTIE TEHNICA PERIODICA AUTOTURISM DACIA DUSTER CCSLCP ARAD

Număr anunț
DA41079656
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE CAZARE SI PROCEDURI PENTRU SOLICITANTII DE AZIL TIMISOARA (CUI 22471297)
Furnizor / câștigător
VERBITA SRL (CUI RO6412388)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,97 RON
Valoare atribuită
123,97 RON
Data publicării
31.08.2026 14:13
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,97 RON

din 123,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.