Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORP STRADAL LED DOB 30W 6400K IP66 IK09 ø55MM

Număr anunț
DA41079529
Autoritate contractantă
COMUNA SEICA MARE (CONSILIUL LOCAL SEICA MARE) (CUI 4241052)
Furnizor / câștigător
ELBI ELECTRIC & LIGHTING SRL (CUI RO17412685)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.058,97 RON
Valoare atribuită
1.058,97 RON
Data publicării
31.08.2026 14:07
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.058,97 RON

din 1.058,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.