Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASURATORI PRAM SCOALA GIMNAZIALA HALCHIU

Număr anunț
DA41079498
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HALCHIU (CUI 29482439)
Furnizor / câștigător
BUSY LIGHT SRL (CUI 18660506)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,34 RON
Valoare atribuită
840,34 RON
Data publicării
31.08.2026 14:06
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,34 RON

din 840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.