Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inspectie tehnica periodica

Număr anunț
DA41079385
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
ETA SA Rm. Valcea (CUI RO10524177)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
869,40 RON
Valoare atribuită
869,40 RON
Data publicării
31.08.2026 14:00
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

869,40 RON

din 869,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.