Ofertă refuzată
Cumpărare directă
EXECUTIE REABILITARE INSTALATIE ELECTRICA
- Număr anunț
- DA41078973
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr.8 (CUI 4666274)
- Furnizor / câștigător
- ANDU LAU GRUP SRL (CUI RO35135515)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.061,16 RON
- Valoare finală
- 5.061,16 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:37
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.