Ofertă acceptată Cumpărare directă

BX433 Fir poliester 2, L=400cm (echivalent ata chirurgicala 5)

Număr anunț
DA41078797
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515,52 RON
Valoare atribuită
515,52 RON
Data publicării
31.08.2026 13:27
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515,52 RON

din 515,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.