Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proteza de sold necimentata bipolar - Pannon CL Bipolar

Număr anunț
DA41077864
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
SANATMETAL RO SRL (CUI RO17905870)
Cod CPV
33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
31.08.2026 12:40
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.