Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare echipamente IT

Număr anunț
DA41077512
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANU (CUI 4722463)
Furnizor / câștigător
SELECT IT SRL (CUI RO25808681)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.350 RON
Valoare atribuită
11.350 RON
Data publicării
31.08.2026 12:23
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.350 RON

din 11.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.