Ofertă acceptată Cumpărare directă

Regista – Sesizări Succesorale – XS

Număr anunț
DA41075922
Autoritate contractantă
Comuna Pufesti (CUI 4350459)
Furnizor / câștigător
REGISTA DIGITAL S.A. (CUI 44681966)
Cod CPV
48311000-1 · Pachete software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
31.08.2026 11:05
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.