Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie si montaj Usa PVC
- Număr anunț
- DA41072087
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- PROTELCON SRL (CUI RO8555767)
- Cod CPV
- 45421131-1 · Instalare de usi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.851,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.851,20 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:51
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.851,20 RON
din 2.851,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro