Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Elaborare Studii pt. Construire si Obtinere Finantare

Număr anunț
DA41069540
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
AGORAPOLIS SRL (CUI 34332969)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260.000 RON
Valoare atribuită
260.000 RON
Data publicării
28.08.2026 10:59
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260.000 RON

din 260.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.