Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare și de întreținere a echipamentului de stingere a incendiilor

Număr anunț
DA41078542
Autoritate contractantă
Comuna Sanzieni Covasna (Primaria Sanzieni) (CUI 4201821)
Furnizor / câștigător
ANDARIANA S.R.L. (CUI 40430597)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.617 RON
Valoare atribuită
2.617 RON
Data publicării
31.08.2026 13:15
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.617 RON

din 2.617 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.