Ofertă acceptată Cumpărare directă

benzina euro 5 fara plumb cu scutire directa de acciza

Număr anunț
DA41078161
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Tulcea (CUI 4321488)
Furnizor / câștigător
KASANDRA IMPEX SRL (CUI RO8925703)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.300 RON
Valoare atribuită
11.300 RON
Data publicării
31.08.2026 12:55
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.300 RON

din 11.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.