Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set microfoane digitale fara fir,
- Număr anunț
- DA41077146
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Gura Ocnitei (CUI 29144268)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,72 RON
- Valoare atribuită
- 453,72 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:05
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
453,72 RON
din 453,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro