Ofertă acceptată Cumpărare directă

USCATOR INDUSTRIAL DANUBE Capacitate de încărcare: 33-36,7 KG, pe gaz DD-35G ET2 SILVER

Număr anunț
DA41061774
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
DRIATHELI GROUP SRL (CUI RO26209397)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.249,84 RON
Valoare atribuită
36.249,84 RON
Data publicării
27.08.2026 10:59
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.249,84 RON

din 36.249,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.