Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitia servicii de audit energetic , expertiza tehnica , studiu geotehnic și releveu pentru 7 cla
- Număr anunț
- DA41078365
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL (CUI RO16667478)
- Cod CPV
- 71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.125 RON
- Valoare atribuită
- 268.125 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:06
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268.125 RON
din 268.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro