Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de RSVTI

Număr anunț
DA41077762
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic Simion Barnutiu Carei (CUI 3896801)
Furnizor / câștigător
ERLI LORANT ISTVAN PFA (CUI 28023179)
Cod CPV
71336000-2 · Servicii de asistenta in inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
31.08.2026 12:35
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.