Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat
ASO/CRP/RF II CONTROL KIT/BS 400/BS 600
- Număr anunț
- DA41075947
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.365 RON
- Valoare atribuită
- 23.377 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2026 11:07
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.377 RON
din 24.365 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 988 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.