Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROFIL SILVER 300CM

Număr anunț
DA41075817
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA ROMANA TIMISOARA (CUI 4250751)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,94 RON
Valoare atribuită
415,94 RON
Data publicării
31.08.2026 11:00
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,94 RON

din 415,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.