Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet parafarmaceutice

Număr anunț
DA41075694
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 13924429)
Furnizor / câștigător
FARMALEX SRL (CUI RO2694456)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.694,30 RON
Valoare atribuită
1.694,30 RON
Data publicării
31.08.2026 10:53
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.694,30 RON

din 1.694,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.