Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica rola role celuloza 3 str straturi 70m 70 m metri 322g 322gr 322 g gr grame TORK 1275

Număr anunț
DA41075276
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,16 RON
Valoare atribuită
143,16 RON
Data publicării
31.08.2026 10:31
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,16 RON

din 143,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.