Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NEO - CAF SPRAY * 200 ML
- Număr anunț
- DA41075075
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cerecetare-Dezvoltare pentru Cresterea Ovinelor si Caprinelor Secuieni-Bacau (CUI RO952451)
- Furnizor / câștigător
- ROMVAC COMPANY SA (CUI RO482384)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 637 RON
- Valoare atribuită
- 637 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:20
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
637 RON
din 637 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro