Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cerebrolysin 215,2 mg/ml-sol. inj./conc. pt. sol. perf. x 20 ml x 5 fi.-Ever
- Număr anunț
- DA41074797
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890 RON
- Valoare atribuită
- 1.890 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:04
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.890 RON
din 1.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro