Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carduri duble Serafol ABO+D(Rh)ABO/Rh-DETERMINARE GRUP+100 Folii+200 Omogenizatoare - REF.15919
- Număr anunț
- DA41072408
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- DIAPRO TOP SRL (CUI 32730160)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 14:36
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.200 RON
din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro