Ofertă acceptată
Cumpărare directă
elaborare studii tehnice pentru programul national de investitii Scoli Sigure si Sanatoase
- Număr anunț
- DA41071798
- Autoritate contractantă
- Comuna Farcasele (CUI 4491334)
- Furnizor / câștigător
- SVO CONSULTING S.R.L. (CUI 28316942)
- Cod CPV
- 71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.800 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:25
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.800 RON
din 28.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro