Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ursolith 250mg-cps. x 100-
- Număr anunț
- DA41063226
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.700,20 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 12:22
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.700,20 RON
din 0,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro