Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc

Număr anunț
DA41078990
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA GANEASA (CUI 25306162)
Furnizor / câștigător
RĂULESCU TRANS SRL (CUI 32836927)
Cod CPV
03410000-7 · Lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.200 RON
Valoare atribuită
31.200 RON
Data publicării
31.08.2026 13:37
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.200 RON

din 31.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.