Ofertă acceptată Cumpărare directă

VEHICUL Plug-in Hybrid EV cu 7 locuri - DFSK - SUV - Rabla AFM

Număr anunț
DA41078706
Autoritate contractantă
COMUNA SOHATU (PRIMARIA COMUNEI SOHATU) (CUI 4445214)
Furnizor / câștigător
MINIAUTO PREMIER SRL (CUI RO32426110)
Cod CPV
34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.173,55 RON
Valoare atribuită
99.173,55 RON
Data publicării
31.08.2026 13:23
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.173,55 RON

din 99.173,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.