Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale publicitare Erasmus

Număr anunț
DA41078143
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE ȘTIINȚE APLICATE (CUI 52543980)
Furnizor / câștigător
SCAN PRINT SRL (CUI 35415221)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.289,26 RON
Valoare atribuită
1.289,26 RON
Data publicării
31.08.2026 12:54
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.289,26 RON

din 1.289,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.