Ofertă acceptată Cumpărare directă

anvelope

Număr anunț
DA41074616
Autoritate contractantă
S.C. TRANSURB S.A. (CUI RO201357)
Furnizor / câștigător
FRANCK SRL (CUI RO1815380)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.623 RON
Valoare atribuită
11.623 RON
Data publicării
31.08.2026 09:55
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.623 RON

din 11.623 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.